Saņem komisiju par katru pirkumu, kas veikts izmantojot partnerprogrammu.

Dateks parterprogramma dod iespēju rakstīt par mūsu precēm un pakalpojumiem un pelnīt komisijas naudu no piesaistītajiem klientiem.
Mūsu sistēma analizē, no kurienes nāk pircējs, un fiksē komisijas maksu par katru klientu, kas atnāk no jūsu interneta lapas.

Augstāka apmeklējumu realizācija pirkumos = vairāk atlīdzības.

Mūsu cenu politika, preču sortiments un lapas lietojamība rada augstākos apmeklējuma realizācijas rādītājus datortehnikas tirdzniecības nozarē. Mēs pastāvīgi uzlabojam klientu apkalpošanas kvalitāti un optimizējam sūtījumu loģistiku. Pasūtījumu vadība tiek veikta atbilstoši ISO 9001:2000 kvalitātes standarta prasībām.

Mūsu apmeklējumu realizācijas rādītāji nosaka, ka jūsu atsūtītie apmeklētāji jūsu interneta veikalā visticamāk kļūs par pircējiem, un līdz ar to papildinās jūsu komisijas kontu.

Kā tas darbojas?

Ļoti vienkārši! Esam vienkāršojuši partnerprogrammas procesu, lai nodrošinātu ērtu lietošanu, saglabājot precīzas uzskaites un analīzes metodes. Process notiek sekojoši:

  1. Apmeklētājs uzklikšķina uz mūsu partnerprogrammas saites jūsu mājaslapā.
  2. Apmeklētāja IP adrese tiek saglabāta, un papildus apmeklētāja datorā tiek saglabāts "cookie", lai noteiktu Dateks partnerprogrammas dalībnieku ar viņa iesūtītā apmeklētāja aiziešanu un atgriešanos dateks.lv lapā.
  3. Apmeklētājs pārlūko mūsu mājaslapu un pieņem lēmumu iegādāties preci.
  4. Kad apmeklētājs veic pasūtījumu (tam nav jānotiek šī paša apmeklējuma laikā, jo šo apmeklētāju atcerēsimies vēl 30 dienas ar IP adreses un cookie palīdzību), tas nekavējoties (on-line režīmā) tiek fiksēts partnerprogrammā un reģistrēts atbilstošajam partnerim, kura kontā tiek piefiksēta atbilstošā komisijas summa. Pasūtījuma apstrādes gaitā, mainoties pasūtījuma kopsummai un pasūtīto preču skaitam, attiecīgi mainās arī piefiksētā (neapstiprinātā) komisijas summa.
  5. Kad pasūtījums tiek nodots un apmaksāts (ar jebkuru no norēķinu un piegādes veidiem), partnerprogrammas sistēma reģistrē jūsu veiksmīgi realizēto apmeklētāju un apstiprina iepriekš piefiksēto komisijas summu.
  6. Jūs saņemat apstiprinājuma E-pastu par jūsu partnerprogrammas konta atlikumu un variet veiksmīgi to izmantot pirkumos.

Noteikumi un prasības

Pirms reģistrācijas lūdzam iepazīties ar pamatnotiekumiem:

  • saites uz partnerprogrammu drīkst ievietot jums piederošās mājaslapās, vai izmantot jebkurā citā veidā, nepārkāpjot attiecīgā medija lietošanas noteikumus un LR likumdošanu.
  • partnerprogrammas apmeklētājs tiek piereģistrēts pēdējam partnerim (piemēram - ja dateks.lv saņem apmeklējumu no jūsu saites, bet pirkumu apmeklētājs veic vēlāk ienākot no cita partnera saites, komisiju saņem pēdējais partneris un klients no jums tiek pārreģistrēts uz šo partneri).
  • partnerprogrammas saites aizliegts popularizēt izmantojot melus, populismu, puspatiesības, maldinošu informāciju, manipulējot ar saites novietojumu kā arī jebkurā citā veidā, kas apmeklētājam liktu veikt klikšķi pret viņa tieši izrādītu nolūku.
  • Aizliegta e-pastu "spamošana", reklāmu izvietošanu nepieklājīga, pornogrāfiska vai vardarbīga satura weblapās.

Partneriem, kuri tiks pieķerti pārkāpjam šos noteikumus, tiks anulēts partnerprogrammas kredīts un apturētas izmaksas. Turklāt šiem partneriem tiks bloķēta piekļuve partnerprogrammai.

Esi gatavs piedalīties?

Uzsākt prasa ne vairāk par 5 min.

» Reģistrējies šeit!